אודותינו

מוסך בקל זמיר בע"מ הוקם בשנת 1975 כמוסך פחחות רכב בהנהלתו של מר בקל זמיר ומתמחה מאז בתיקוני פחחות וצבע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. טויוטה קורולה

משנת 1995 משרת מוסך בקל זמיר בע"מ כסוכנות משנה לרכבי טויוטה.

בין לקוחות המוסך נמנים: משטרה, מנהל הרכב הממשלתי, הצלב האדום, או"ם, עיריית ירושלים, מכבי אש, הגיחון, אוויס, אלדן, ועוד.

בסוכנות מחלקות שונות: אולם תצוגה לדגמי טויוטה, מחלקת מכירות למכוניות חדשות, מחלקת טרייד-אין, מרכז שירות מתקדם, מחלקת מכונאות, מחלקת פחחות וצבע, מחלקת חשמל ומיזוג אוויר, מחלקת דיאגנוסטיקה, מחלקת אביזרי רכב ומחלקת כיווני פרונט

מאז שניתן הזיכיון למוסך בקל זמיר בע"מ כסוכנות טויוטה, נחשבת הסוכנות לאחת הסוכנויות המובילות בארץ במקצועיות ובאמינות, ומנהיגה תרבות שירות אחרת.

טויוטה זמיר, סוכנות משנה טויוטה, ממשיכה להוביל את פורום "התיקון הבטוח" אשר דוגל בעצמאות מקצועית בתיקון רכבים לאחר תאונה. טויוטה זמיר בחרה כדגל את הנאמנות ללקוח ולכן איננה חלק "ממוסכי ההסדר" אשר מחוייבים לחברות הביטוח ול"שמאי הבית". לקוחותינו נהנים מתיקון מקצועי בלתי תלוי, שימוש בחלקים מקוריים בלבד, ייעוץ משפטי מול חברות הביטוח והשבת הרכב לקדמות על פי הסטנדרטים המחמירים המוגדרים על ידי יצרניות הרכב.

בחודש יולי 2014 עברו המוסך והסוכנות למשכנם החדש "בית טויוטה זמיר ירושלים" ברחוב כנפי נשרים 62, גבעת שאול.
המתחם החדש נבנה על פי אמות המידה הקפדניות של טויוטה העולמית, בסטנדרט בנייה מהגבוהים שנראו בארץ. המבנה מתפרס על פני כ-3300 מ"ר מרכז שירות וכ- 550 מ"ר אולם תצוגה.
ייחודיות המשכן החדש מתבטאת הן במבנהו הארכיטקטוני המרשים והן בקדמה הטכנולוגית שלו וההשקעה המרובה בפרטים.
לקוחותינו ישמחו לדעת שבמתחם פועל אולם תצוגה ומרכז שירות של מותג היוקרה לקסוס, אשר עומד בסטנדרט שירות בינלאומי.

 

לשירותכם בכל עת.
טויוטה זמיר בע"מ - סוכנות משנה

רח' כנפי נשרים 62,
גבעת שאול, ירושלים.
מיקוד 9546454

טלפון: 02-6580900
פקס: 02-6580917

mail office@toyota-zamir.co.il

מפת הגעה

רח' כנפי נשרים 62, גבעת שאול ירושלים. מיקוד 9546454 |  טלפון: 02-6580900 | פקס: 02-6580917  

התמונות להמחשה בלבד ואין בהן או במפרטים המוצגים באתר כדי לחייב את היצרן ו/או החברה בהספקת דגמים שיכללו כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים.